Odkryj więcej z rodziną wirtualnych asystentów Transition Technologies, które wspomagają osoby z dysfunkcją wzroku w ich życiu codziennym.

Seeing Assistant to grupa Twoich osobistych asystentów działających na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Dzięki nim wykonasz codzienne czynności szybciej, łatwiej i dokładniej. Intuicyjna obsługa aplikacji, także za pomocą poleceń głosowych sprawi, iż asystentów zaczniesz w pełni używać już od chwili ich pierwszego uruchomienia. Wszystkie funkcjonalności przygotowaliśmy po to, byś mógł korzystać z różnego typu usprawnień za pomocą telefonu, który i tak zawsze masz przy sobie. Wierzymy, że zaoszczędzony dzięki Seeing Assistant czas będziesz mógł poświęcić odkrywaniu otaczającego cię świata. Dzięki rekomendacji Polskiego Związku Niewidomych i zdobytym nagrodom wiemy, że nasze aplikacje spełniają swoje funkcje na najwyższym możliwym poziomie.

Zdobyte nagrody

„INNOWACYJNY PROJEKT – TECHNOLOGIE ICT W SŁUŻBIE CZŁOWIEKA”

W 2014 podczas VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego otrzymaliśmy nagrodę za grupę aplikacji Seeing Assistant.

„Szczególny wkład w dostępność sprzętu i oprogramowania”

Transition Technologies otrzymało nagrodę w kategorii za tworzenie aplikacji mobilnych wspierających osoby niewidome i słabowidzące w codziennym życiu.

„Aplikacje Bez Barier”

W ramach konkursu wybierane są najlepsze aplikacje mobilne dedykowane i dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

„Świat dotyku i dźwięku”

W kategorii produkt dla niewidomych nagrodę otrzymała nasza aplikacja Seeing Assistant Move.

„NOWE TECHNOLOGIE W SPOŁECZNYM ZAANGAŻOWANIU”

Zostaliśmy laureatem konkursu "Dobroczyńca roku 2015" za rozwój aplikacji Seeing Assistant.

Twoje sugestie, Twoja aplikacja

Bardzo ważna jest dla nas opinia środowiska osób z dysfunkcjami wzroku. Wykorzystujemy wszystkie okazje, żeby się spotkać i porozmawiać o potrzebach i propozycjach zmian. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje spotkań i konferencji. Jeżeli chcesz przesłać swoje uwagi lub opinie, zadać pytania lub zasugerować funkcjonalności, napisz do nas!

Napisz do nas

Transition Technologies S.A.

Aplikacje Seeing Assistant powstały i są ciągle rozwijane przez programistów z Transition Technologies S.A. Jakość tej aplikacji wynika nie tylko z ponad dwudziestoletniego doświadczenia firmy, ale również z zaangażowania zespołu, w skład którego wchodzą również osoby niewidome i niedowidzące.

Tworzymy oprogramowanie dla różnych sektorów rynku, umożliwiając dostęp do najbardziej skomplikowanych programów poprzez aplikacje mobilne. Wiemy, co to odpowiedzialność, gdyż dostarczamy programy sterujące elektrowniami, magazynami gazu, a także platformę do wczesnego wykrywania chorób nowotworowych. Jesteśmy dumni, że już mamy ponad 50000 pobrań naszych aplikacji Seeing Assistant. Pracując nad Seeing Assistant dołożyliśmy wszelkich starań, by sprostać wszelkim oczekiwaniom i potrzebom osób z dysfunkcjami wzroku.