Detektor źródeł światła pozwoli Ci samodzielnie współpracować z urządzeniami używającymi światła do przekazywania informacji. Wierzymy, że z Seeing Assistant Light poczujesz się pewniej w codziennych sytuacjach.

Dostępne funkcje

  • Wykrywanie źródeł światła
  • Informowanie o natężeniu światła
  • Rozpoznawanie mrugającego światła

Detektor źródła światła jest szczególnie przydatny osobom całkowicie niewidomym. Wychodząc z mieszkania lub udając się na spoczynek już nigdy nie pozostawisz zapalonego światła.

Użyj swojego iPhone’a jako wykrywacza źródeł światła. Analizując natężenie wykrytego światła, zorientujesz się w układzie pomieszczeń lub w Twojej bezpośredniej okolicy. Skorzystaj z detektora światła aby mieć pewność, czy urządzenia takie jak lampa lub telewizor zostały wyłączone.

Aplikacja posiada moduł umożliwiający wykrywanie pulsującego światła. Dzięki temu będziesz w stanie obsłużyć urządzenia sygnalizujące światłem (diody, kontrolki świetlne) różne informacje takie jak włączenie lub wyłączenie urządzenia, jego gotowość do pracy czy też poziom naładowania akumulatorów.

Program jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze, o natężeniu światła oraz o tym, czy pulsuje, informuje nas modulowany dźwięk.

Mamy nadzieję, iż ta prosta aplikacja ułatwi Ci funkcjonowanie w otaczającym nas elektryczno-elektronicznym świecie.