Seeing Assistant Magnifier to elektroniczna lupa stworzona specjalnie dla twojego mobilnego urządzenia.Gdy zechcesz odczytać tekst napisany drobną czcionką, druk o zbyt małym kontraście a nawet wtedy, gdy tylko zechcesz poprawić makijaż, Magnifier jest zawsze pod ręką.

Dostępne funkcje

  • Powiększanie tekstu
  • Wykorzystanie obu kamer
  • Czarno-biały obraz
  • Dopasowanie kontrastu i jasności
  • Odwracanie kolorów
  • Dziesięciokrotne powiększanie obrazu

Magnifier jest prostą aplikacją zawierającą kilka funkcji ułatwiających dokładne przyjrzenie się otaczającemu Cię światu. Dzięki powiększeniu obrazu, będziesz w stanie dopasować wielkość czytanego tekstu do własnych, indywidualnych potrzeb. Możliwości zmiany jasności, kontrastu a także odwrócenia kolorów pozwolą zmodyfikować widziany obraz w taki sposób, iż będziesz w stanie dostrzec jego wszystkie istotne szczegóły.

Innowacyjną funkcją aplikacji Magnifier jest możliwość wyboru jednej z dwóch kamer. Tylna kamera urządzenia umożliwia wygodne odczytywanie tekstów, oglądanie obrazów i innych przedmiotów wymagających dużej rozdzielczości obiektywu.

Seeing Assistant Magnifier pozwala skorzystać z iPhona jak z niezwykłego lustra dzięki wykorzystaniu przedniej kamery. Powiększając obraz z przedniej kamery możesz dokładnie przyjrzeć się własnej twarzy, co doskonale sprawdza się przy jej pielęgnacji czy też nakładaniu makijażu.

Magnifier to niewielka a jednocześnie niezwykle przydatna aplikacja, która za sprawą swej funkcjonalności w krótkim czasie staje się po prostu niezastąpiona.