Seeing Assistant Move powstał aby towarzyszyć Ci w czasie podróży i pieszego przemieszczania się, czyniąc je łatwiejszym, przyjemniejszym a przede wszystkim bardziej bezpiecznym.

Dostępne funkcje

  • Planowanie trasy
  • Skanowanie kierunku za pomocą urządzenia
  • Opis obecnej lokalizacji
  • Zaawansowane przeglądanie okolicy
  • Wyszukiwanie lokalizacji
  • Rejestracja trasy

Dostępne w Google Play

Aplikacja Move została stworzona dla osób z dysfunkcją wzroku jako pomoc przy pieszej nawigacji. Zaprojektowano ją w taki sposób, aby można jej było używać na całym świecie. Dzięki szerokim możliwościom oferowanym przez Move, jesteś w stanie zaplanować i zaprogramować swą podróż punkt po punkcie a przez cały czas jej trwania będziesz otrzymywać nieustannie aktualizowane informacje o swoim położeniu.

Po aktywowaniu śledzenia wybranego punktu lub trasy zaczniesz otrzymywać głosowe komunikaty o Twoim położeniu. Częstotliwość powiadomień zależy jedynie od Ciebie. To ułatwi nie tylko piesze przemieszczanie się, ale także pozwoli na śledzenie bieżącej lokalizacji podczas podróży samochodem, pociągiem lub komunikacją miejską.

Aplikacja korzysta m.in. z baz punktów, które możesz uzupełniać i udostępniać innym użytkownikom. W ten sposób jesteś w stanie łatwo wskazać znajomym drogę do wybranego miejsca lub polecić ciekawy lokal.

Bardzo ważną funkcją Move jest automatyczna rejestracja trasy. Zapewnia użytkownikowi niezwykły komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej zawsze masz możliwość bezpiecznego powrotu po własnych śladach do miejsca z którego rozpoczęła się podróż.

Move na życzenie poda Ci informację w jakiej lokalizacji aktualnie się znajdujesz, wyszuka adres pod który chcesz się udać, wyświetli listę i poprowadzi do interesujących punktów w twojej bezpośredniej okolicy.

Program obsługuje także nawigację zakręt po zakręcie zaimplementowaną do systemu Apple iOS oraz dostarczaną przez aplikację Google Maps. Dodatkowo umożliwia zapoznanie się z bezpośrednią okolicą za pomocą dotykowych wirtualnych map. Możesz na nich sprawdzać przebieg ulic a także lokalizację interesujących cię miejsc.

Move posiada unikatową funkcję, niezwykle usprawniającą pracę z aplikacją. Program obsługuje polecenia głosowe, dzięki którym nie musisz w trakcie marszu np. zatrzymywać się by wpisać interesujący Cię adres lub aby przeszukać aplikację w celu znalezienia interesującej Cię opcji. Wystarczy nacisnąć przycisk Polecenia Głosowe i wydać odpowiednią komendę.

Aplikacja jako jedna z niewielu na rynku umożliwia nawigowanie do wybranej lokalizacji bez konieczności nieustannego bycia on-line. Dzięki tej funkcji nie musisz obawiać się problemów z zasięgiem sieci twojego operatora lub będąc za granicą, kosztów roamingu. Nawet bez dostępu do sieci komórkowej lub Wi-Fi będziesz cały czas otrzymywać informacje o swoim położeniu względem śledzonych lokalizacji.

Stworzyliśmy dla Ciebie przemyślaną i niezwykle funkcjonalną aplikację. Z jej pomocą nie tylko podróżowanie ale także zwykłe spacery po mieście czy lesie staną się prawdziwą przyjemnością. Dzięki Move pojęcia samodzielność i samowystarczalność nabiorą dla Ciebie nowego znaczenia.